środa, 21 listopada 2012

inspirations - stylish childhood

Stylowe dzieciństwo...
 Podzielę się dzisiaj z Wami chyba niemałą ilością stylowych dzieciaczków.;)
Ah wiem wiem... Niektórzy mogą uznać mnie za niezbyt zdrową na umyśle, ale ten post był do przewidzenia dla osób znających mnie. :)) Uwielbiam dzieci i chcecie czy nie taki post musiał się pojawić.:P Naprawdę cieszy oczy widok pięknego zdjęcia z urwisem w roli głównej, a jeszcze jak jest wystrojony w wyjątkowym stylu... Stanowi fantastyczne źródło inspiracji! :) No czy one nie są urocze...? ;)

To jest czysto profesjonalne i jedynie "odrobinę" sentymentalne poszukiwanie inspiracji.:) No i nieoceniony żal i tęsknota za tym okresem... Kto by nie chciał cofnąć się w czasie i znowu od rana do nocy biegać po kałużach, wdrapywać się po drzewach i czytać z mamą bajki na dobranoc... Ahh to były czasy.:)) (haha mówię jakbym 30 miała na karku XD) Ale żeby nie zasmucać zbytnio przechodzę do rzeczy.:)
Wszystkie zdjęcia zaczerpnięte z portalu stylowi.pl :)

 

mały Bruno Mars! :D
Uf trochę się tego zrobiło, ale piękna nigdy dość! :))
Na koniec : jestem zdrowa na umyśle i do żadnego pedobeara proszę mnie nie porównywać . hahaha :D

Już na pożegnanie zachęcam Was nie do lubienia bloga i obserwowania (choć to też:P ), ale do zaangażowania się w pomoc maluchom. To od nas w dużej mierze zaleźy jak potoczą się ich losy. Możemy pomodlić się za nie, lub fizycznie coś zdziałać.:) Podrzucam Wam kilka linków do stron fundacji, rozejrzyjcie się.:) Idą święta, to chyba jeden z najlepszych momentów, żeby zrobić coś dla drugiego człowieka, choćby tak małego. :)


 To tylko luźne propozycje oczywiście:) Zainteresowanych zapraszam do przeszukania spisu fundacji fundacje.org  Kłaniam się nisko i do następnego. :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.♥
Thank You for all comments.♥

Uprzedzam, że wulgarne i obraźliwe komentarze nie będą publikowane. Cenię tylko konstruktywną krytykę.
I warn that vulgar and offensive comments will not be published. I appreciate only constructive criticism.