środa, 11 marca 2015

strength of a woman

Goooood evening ! :D lub Goood morning!:D

Zależy czy czytasz to rano, czy wieczorem - wybierz sobie. <3 :)

Ah jesteśmy po Dniu Kobiet, więc kawałek na dziś - wiadomo, nie przez przypadek.:D Wszystkiego co najlepsze, drogie Panie! :)

Ostatni, mam nadzieję, egzamin za mną. Ostatni z semestru zimowego, kolejna sesja egzaminacyjna dopiero w czerwcu, na szczęście.

Dziś miałam dzień wolny, formalnie, bo w praktyce spędziłam trochę czasu właśnie na egzaminie poprawkowym z informatyki oraz w bibliotece z koleżankami - tak, takie jesteśmy szalone YOLO studentki, że dzień planowo wolny od zajęć spędzamy w bibliotece. -,- Potem trochę czasu w Dąbrowie i po powrocie nie miałam siły na nic. Kompletnie.

Ale, ale... jak zapowiedziałam, że posty regularnie to regularnie. Uczę się konsekwencji. :D  I wiecie co? Wychodzi mi coraz lepiej! Widzę to po swoich treningach, kiedy nawet jak serio mi się nie chce to i tak się w końcu przekonam i działam! To jest jednak budujące. :) Wtorek mały jogging w pięknym zachodzącym słońcu, nawet jeśli nie szło mi za specjalnie wybitnie to i tak motywacja do pracy skoczyła w górę! :D Polecam.:)

Dobra dosyć paplaniny.. Jeszcze tylko mała zapowiedź - jutro (tj. w czwartek 12 marca) razem z Klaudią odwiedzę Częstochowę. Powtórka z zeszłego roku, a w zasadzie aktualizacja.:) Rok temu modliłyśmy się za pomyślność dla mnie a w tym roku dla niej.:) Sprawiedliwość musi być.:) I jak możecie się pewnie domyślać, następny post - zdjęcia z Częstochowy.

Co do daty to pewna nie jestem, śledźcie facebooka instagrama tam na pewno dam znać co jak kiedy i dlaczego. :D Tymczasem buziaki i zdjęcia! :D Przy okazji zakupów, udało nam się złapać trochę słońca i odrobinę ciepła pewnego zimowego dnia i oto są efekty takie jakie są.:):)

sweater - Blue Shadow
jeans - Takko
shoes - Lasocki (CCC)
bag - second hand
watch - Delbana 
earings, bracelet - gifts


Ściskam mocno i trzymajcie się ciepło! :D
Wytrzymajmy, już za rogiem wiosna! :)
JuliettePS. Tą piosenkę podłapałam od mojego braciszka i to jest definitywnie jeden z tych kawałków, które uzależniają.:D Przynajmniej mnie! :D

3 komentarze:

  1. Wyczuwam wiosnę na Twoich zdjęciach :-*
    Uwielbiam Twoje posty i ciesze się z Twoich "konsekwencji", bo przez to częściej cieszą się moje oczy oglądając Twojego bloga :-D
    Pozdrawiam, buźka :-*

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo pozytywna energia :) świetny sweterek.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.♥
Thank You for all comments.♥

Uprzedzam, że wulgarne i obraźliwe komentarze nie będą publikowane. Cenię tylko konstruktywną krytykę.
I warn that vulgar and offensive comments will not be published. I appreciate only constructive criticism.